Vytvořili jsme pro Vás nové webové stránky

21.04.2015 12:50

Vytvořili jsme pro Vás nové webové stránky

Vytvořili jsme pro Vás nové webové stránkyPřipravili jsme pro vás webové stránky, které vám představí naší stavební firmu House design. Jelikož jsme perspektivní a neustále se rozvíjející firma, která se může chlubit velkým množstvím úspěšně zrealizovaných projektů a spoustou spokojených klientů, rozhodli jsme se vás oslovit i cestou webových stránek. Tyto www stránky jsou graficky i funkčně velice kvalitně provedeny. Byly vytvořeny tak, aby se v nich návštěvníci snadno orientovali a nalezli rychle všechny informace, které potřebují. Doufáme, že kromě designu vás zaujme hlavně jejich obsah, pomocí něhož se dozvíte jak spolupracujeme s klienty, co vám můžeme jako firma nabídnout, nebo jaká je naše vize do budoucna.

Postupně máme v plánu na stránky umisťovat novinky z našeho oboru, aktuality z prováděných staveb a průběžně vás informovat o volných pracovních místech ve firmě. Naleznete nás také na facebookových stránkách.

Doufáme, že webové stránky splní svůj účel, to znamená kvalitně vás informovat o našich službách a možnostech spolupráce s námi.


Rychlý kontakt

HOUSE DESIGN s.r.o.
Bratří Štefanů 979
500 03 HRADEC KRÁLOVÉ

Tel.: +420 736 174 323
E-mail:
Projekty společnosti

Nové studie domů

Často se ptáte

© 2023, HOUSE DESIGN s.r.o. – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑